درباره بپکو

شرکت رنگ BEPCO در سال 1388 با بهره گیری از تجارب گسترده در حوزه فن آوری های جهانی و استفاده از دانش روز تاسیس گردید و هم اکنون این شرکت در حوزه تولید خانواده رنگ ها ، افزودنی های رنگ و چسب فعال می باشد. این مجموعه با در اختیار داشتن مجهزترین آزمایشگاه های تولید و کنترل کیفیت به همراه مسئولین با تجربه و دانش روز جهانی، موفق به تولید انواع محصول با کیفیت گردیده است. شرکت BEPCO به منظور تولید هر چه بهتر محصولات با کیفیت و با دوام بالا، از ابتدای فعالیت با شرکت دانش بنیان Insuladd آمریکا مشارکت داشته و از دانش فنی این مجموعه در تولید رنگ های خود بهره برده است.

شرکت رنگ بپکو با بررسی های مستمر بازار ضمن شناسایی خلاهای موجود در بازار رنگ کشور با تکیه بر دانش روز کارشناسان خود موفق گردیده است، در حوزه رنگ های ساختمانی جدید محصولات روز جهانی را با تنوع بالا تولید و به بازار ارایه نماید. شرکت BEPCO در تولید رنگ ها و افزودنی های عایق حرارتی موفق به اخذ بالاترین و معتبر ترین تاییدیه ها از جمله دریافت گواهینامه ثبت اختراع به شماره 79955 از اداره کل مالکیت های صنعتی، تاییدیه های سازمان بهره وری انرژی ایران، شرکت بهینه سازی مصرف سوخت، تقدیر نامه مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، شرکت ملی پخش و پالایش فرآورده های نفتی ایران، سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور، شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، سازمان نوسازی مدارس کشور و مجموعه عظیمی از سازمان ها و شرکت های معتبر داخلی شده است. همچنین این شرکت دارای نشان استاندارد ملی کالا به شماره 289 از سازمان ملی استاندارد ایران بوده و دارای گواهینامه فنی به شماره 1155-1 از مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی می باشد.

آزمایشگاه

در تولید محصولات رنگ بپکو مهم ترین اصل حفظ کیفیت و بررسی مستمر در دستیابی به شرایط بهتر کیفی می باشد. از اینرو لزوم تست و بررسی مواد اولیه و محصولات و پروسه های تولیدی از مهمترین الزامات کیفی بوده که به صورت مستمر در حال انجام می باشد.

بدین منظور آزمایشگاه رنگ بپکو که با مراجع معتبر کشور نیز در ارتباط تنگاتنگ می باشد از پرسنل متخصص و همچنین تجهیزات دستگاه های مدرن و کالیبره بهره برده و توانسته است نقش بسزایی در دستیابی به سطح بالای کیفی داشته باشد.

تست های تعیین گرانروی، تعیین دانسیته، تعیین PH بررسی دانه بندی رنگ، بررسی پوشش تئوری رنگ ها، تست های تعیین براقیت و بازتاب، آزمون های چسبندگی و تست های فیزیکی مواردی هستند که به صورت متناوب و در خصوص کلیه تولید های انجام شده جهت حفظ و دستیابی به سطح مطلوب کیفی و حفظ مستمر رضایت مشتریان انجام می پذیرد.

پیام مدیرعامل